0224
363 57 57
Hakkımızda
 

10 Yılda Binlerce Gülüşü

Yeniden İnşa Ettik

 

Koşulsuz hasta memnuniyeti hedefiyle çalışan Mesam, kısa zamanda Bursa’nın en çok tercih edilen ağız ve diş sağlığı merkezi olmayı başardı.

 

Özel  Mesam Bursa Dent Diş Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 2006 yılından bu yana Avrupa  standartlarında, çağdaş metot ve modern aletlerle diş sağlığı alanında hizmet veriyor.

Koşulsuz hasta memnuniyeti hedefiyle çalışan Mesam, hastalarının görüş ve önerilerini de dikkate alarak, tedavi ile estetiği, yeni cihaz ve malzemelerle ileri uygulamaları, nitelikli tıbbi yaklaşımla toplum sağlığını buluşturan yapısıyla kısa zamanda Bursa’nın en çok tercih edilen ağız ve diş sağlığı merkezi olmayı başardı.

Hasta memnuniyeti odaklı, ayrıcalıklı tedavi hizmetleri ve 365 gün 24 saat uygulamasıyla alanında öncü çalışmalara imza atan Mesam, 2006’da açılan merkez polikliniğine 2010 ve 2012 yıllarında faaliyete başlayan şubeleri de ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Mesam,  Dt. Hüseyin Serkan Ölmeztürk öncülüğünde, alanında uzman, tecrübeli, dinamik, çalışkan ve yenilikçi 56 hekimle, bugüne kadar “güvenilirlik” ilkesinden taviz vermeden, yaklaşık 200 bin yüzü güldürdü.

İmplant, ortodonti, çocuk hekimliği (pedodonti), protetik tüm tedaviler (protez), estetik tedaviler (zirkonyum), tüm cerrahi uygulamalar, dişeti hastalıkları, diş beyazlatma, radyolojik tüm görüntüleme işlerinin yapıldığı Özel Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde aynı zamanda 6 tane de ameliyathane bulunuyor.

 

Galeri